Home / اخبار اینستاگرام / موزیک ویدئو چه حالیه پویان مختاری
che halie poyanmokhtari

موزیک ویدئو چه حالیه پویان مختاری

پویان مختاری خواننده به نام این روز های کشورمون پس از ارائه موزیک ویدئو چه حالیه(che halie)،شاهد بازخورد خوب آن و محبوببیت بالای این موزیک بود. این کار پویان مختاری را می توان از موفق ترین ها در میان موزیک های دیگرش نظیر باران بنفش و بخند دیونه دانست.

موزیک ویدئو چه حالیه
موزیک ویدئو چه حالیه

پس ازارائه این موزیک در فضای مجازی دابسمش های بسیاری روی این موزیک زیبای پویان مختاری شکل گرفت . تعدادی از آن ها در استوری پییج اینستاگرام پویان مختاری و نیلی افشار مشاهده شد که بسیار خلاقانه به نظر می آمد.

ایده موزیک ویدئو چه حالیه(che halie)

همین ارسال زیاد دابسمش ها بود و در خواست های زیاد پس از شهرت این موزیک در بین مخاطبان که زمینه را برای ساخت موزیک ویدئو چه حالیه فراهم کرد.

che halie
che halie

در کنار همه ی اینها پویان مختاری تصمیم گرفت با به کارگیری توانایی های خود و هسرش نیلی افشار دنسر به ساخت این موزیک ویدئو جذاب بپردازد. لازم به ذکر است به کارگیری خودرو لوکس رولز رویس پویان مختاری نیز که با کاور زیبا دیزاین شده ،متناسب با موزیک ویدئو می باشد. به نوبه ی خود به جذابیت این موزیک ویدئو افزوده است.

نیلی افشار کارگردان موزیک ویدئو چه حالیه

توانایی های نیلی جدا از هماهنگی گروه رقص که این هنر را به طور جمعی به زیبایی به نمایش می گذارند محدود نشد. بلکه استفاده از توانایی های بالقوه دیگری نظیر کارگردانی نیز از دستاورد های موزیک ویدئو چه حالیه می باشد.

هماهنگی عالی رقصنده ها و استفاده از مدل های روز رقاصی در این کلیپ در کنار طراحی زیبا صحنه که بیش از هر موزیک ویدئو دیگری مخاطبان را مجذوب خود می کند. دستاورد های بزرگ نیلی افشار در زمینه کارگردانی می باشد.

پر هزینه ترین موزیک ویدئو ایرانی

پویان مختاری در پیج اینستاگرام خود رسما بیان کرد که موزیک ویدئو چه حالیه پر هزینه ترین موزیک ویدئو ایرانی می باشد. وجود خودرو چند میلیون دلاری و تیم گسترده رقاصی به نوبه خود تصدیق کننده این قضیه می باشد. در کنار همه ی این موارد باید بیان داشت که اکثر موزیک ویدئو های ایرانی کپی برداری می باشد. در حالی که چه حالیه ازین قضیه مبرا می باشد و ایده و طراحی منحصر به فرد و تخصصی می باشد.

چه حالیه پویان مختاری
چه حالیه پویان مختاری

دانلود موزیک ویدئو چه حالیه پویان مختاری+مشاهده

About Mhd

Check Also

آهنگ جدید ساشا سبحانی بیبی جون

ساشا سبحانی دارنده سایت شرط بندی abt با انتشار آهنگ هایی نظیر I Like that …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *